KURUMSAL

VİZYON
Dünyada artan nüfusun aksine erozyon, yeni yolların açılması konut ve fabrikaların inşa edilmesi vb. nedenlerle tarıma elverişli araziler giderek azalmaktadır. Gerek beslenme amaçlı gerekse üretim hammaddesi olarak tarımsal ürün kullanan sanayilerin gelişmesi ve büyümesine bağlı olarak artan ihtiyacın karşılanabilmesi için verimlilik ve kalitenin önemi çok daha belirgin hale gelmiştir.

KURUMSAL
BYR ORGANİK TARIM 2011 yılında Konya da kurulmuştur. Firmamız damla-sulama gübreleri, özel sıvı ve toz karışımlı yaprak gübreleri, organik madde bazlı aminoasitler, organaminerel gübreler ve iz elementler üretmektedir. Üretimimizde kullandığımız hammaddeler Ph’ı düşük, bitki tarafından alınabilirliği çok yüksek, kalitesini ispatlamış maddelerdir. Dolayısıyla ürettiğimiz gübrelerin formülasyonları ve bu formülasyonlarda kullanılan özel maddeler sayesinde bitki tarafından alınabilirliği çok yüksektir. Firmamız çiftçimize teknik hizmet sunarak kaliteli ürünlerimizin tarım sektöründe daha fazla
kullanılmasını sağlamaktadır. 

Çiftçimizin her türlü sorunlarını ve problemlerini çözmeyi görev bilen anlayış ve bilgi birikimine sahiptir. Amacımız; kaliteli ve profesyonel ürünlerle, tarımsal problemlere çözümler sunmaktır.

Hedefimiz; Türk tarımı ve dünyanın temiz geleceği adına BYR ORGANİK TARIM olarak sürdürülebilir tarıma yönelik ürünleri üretmek ve pazarlamaktır. 

“SAĞLIKLI YAŞAMIN İLK ŞARTI SAĞLIKLI TOPRAK, SAĞLIKLI TOPRAĞIN İLK ŞARTI DA ORGANİK GÜBRELEMEDİR.”